Розведена сульфатна кислота прореагувала із магнієм, масою 5,8 г. Обчислити масу утвореної солі і об’єм водню, що виділився за нормальних умов.
- 09.05.2017 18:21
- Химия
Ответы и объяснения 2
m(Mg) = 5.8 g
---------------------
m(MgSO4)-?
V(H2)-?
5.8 X y
Mg+H2SO4-->MgSO4+H2
24 120 22.4
M(Mg) = 24 g/mol , M(MgSO4) = 120 g/mol , Vm = 22.4 l/mol
X(MgSO4) = 5.8*120 / 24 = 29 g
y(H2) = 5.8 * 22.4 / 24 = 5.41 L
ответ 29 г, 5.41 л
- 01.01.1970 00:00