Який об'єм водню утвориться під час взаємодії 24г оцтової кислоти з натрєм@
- 12.06.2017 16:49
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(CH3COOH)=m/M=24г/60г/моль=0,4 моль
Тогда n(H2)=n(CH3COOH)/2=0,2 моль
V(H2)=n*Vm=0,2моль*22,4л/моль=4,48 л
- 13.06.2017 13:18