Яка кількість речовини нітратної кислоти витратиться на нейтралізацію mg(oh)2 масою 23,2 г
- 25.06.2017 21:49
- Химия
Ответы и объяснения 1
v=m/M
v(Mg(OH)2)=23,2/58=0.4 моль
за рівнянням реакції складемо пропорцію
0,4 моль(Mg(OH)2) - x моль (HNO3)
1 моль(Mg(OH)2) - 2 моль (HNO3)
x=0,4*2/1=0,8
v(HNO3)=0,8 моль
- 26.06.2017 23:00