Обчисліть масу сахарози та об'єм води, які необхідно взяти для приготування 350 г розчину з масовою часткою сахарози 20%.
- 07.05.2017 15:52
- Химия
Ответы и объяснения 1
2) m(води) = 350-70 = 280 (г)
3) оскільки густина води 1г/см3, то v(води) = 280 (мл)
- 08.05.2017 23:47