На кальцій карбонат масою 5 г подіяли надлишком розчину нітратної кислоти. Обчисліть обєм (н.у.) утвореного газу.
- 04.10.2017 23:03
- Химия
Ответы и объяснения 2
M(CaCO3)=100г/моль
n(CaCO3)=5/100=0,05моль
nСаСО3:nСО2=1:1
n(CO2)=0,05моль
V(CO2)=22,4*0,05=1,12л
- 06.10.2017 08:11