ПОМОГИТЕ !сплав міді з магнієм масою 18 г розчинили в сульфатній кислоті.Від цього виділилось 11.2 л водню(н.у).Визначити масові частки металів в сплаві
- 26.11.2017 05:32
- Химия
Ответы и объяснения 1
Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2
x/24 = 11.2/22.4;
x = 12 грамм
18 - 12 = 6 g — Cu.
W(Cu) = (6/18)*100% = 33.33%
W(Mg) = 100% - 33.33% = 66.67%
- 27.11.2017 02:22