Обчисліть масу (г) сульфур(ІУ) оксиду, який прореагував з водою, якщо продуктом реакції є сульфітна кислота кількістю речовини: а) 2,5 моль;
- 21.03.2018 18:47
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(H2SO3) = 2.5 моль
-------------------------------
Найти: m(SO2) - ?
Решение:
SO2 + H2O = H2SO3
n(SO2):n(H2SO3) = 1:1
n(SO2) = 2.5 моль
M(SO2) = 64 г/моль
m(SO2) = 2.5 * 64 = 160 г.
- 22.03.2018 23:39