Визначити масову частку металічного елемента в породах, що містять а)FeS; б)Fe3O4; та вказати найбільш перспективну для видобутку заліза
- 08.05.2018 11:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
W(Fe) = 56/88 = 0.636=63.6%
M(Fe3O4) = 3*56+4*16 = 232
W(Fe) = 168/232 = 0.724=72.4%
Содержание железа в Fe3O4 больше.
- 09.05.2018 10:12