Визначити відносну густину за воднем бутану C4H10, C3H6, C2H2
Будь ласка швидше
- 24.07.2017 18:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
D(C3H6) = M(C3H6) / M(H2) = 42 / 2 = 21
D(C2H2) = M(C2H2) / M(H2) = 26 / 2= 13
- 25.07.2017 04:16