Визначте молекулярну формулу речовини, яка складається з 54,4 % Карбону, 36,4 % Оксигену й 9,1 % Гідрогену. Густина за воднем цієї речовини дорівнює 44.
- 08.03.2018 14:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
w(O)=36,4%
w(H)=9.1%
формула-?
Масова частка елемента розраховується за формулою
w(ел )= n*Ar(ел )/M(речовини), звідси можна знайти кількість елемента в формулі n=w*M/A
Знайдемо молярну масу речовини
M=D(H2)*M(H2)=44*2=88 г/моль
Тепер знайдемо кількості всіх елементів
n(C)=0,544*88/12=4
n(O)=0,364*88/16=2
n(H)=0,091*88/1=8
Формула речовини С4Н8О2 С3Н7СООН( бутанова кислота)
- 09.03.2018 13:10