Для взаємодії з тривалентним металом масою 8,1г знадобився розчин хлоридної кислоти масою 450г з масовою часткою HCL 7,3%. Визначте цей метал
- 21.02.2018 07:29
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(HCl)=w*m(р-ра)=450*0,073=32,85
n(Me)=3n(HCl)
n(Me)=m/M=8.1/x
n(HCl)=m/M=32.85/36.5=0.9 моль
Из соотношения выше:n(Me)=0.3 моль
M=m/n=8.1г/0.3моль=27г/моль
Это алюминий
- 22.02.2018 00:48