Складіть рівняння реакції повного окиснення етану , метану та пропану та вкажіть суму всіх коефіцієнтів у ньому
- 11.09.2017 09:00
- Химия
Ответы и объяснения 1
Сума коеф.-19
СН4+2О2=СО2+2Н2О. -метан
Сума конф.-6
С3Н8 + 5О2=3СО2+ 4Н2О. -пропан
Сума коеф.-13
- 12.09.2017 05:48