Помогите очень срочно
1,4 г алкену приєднають 0,746 л бромоводню .знайдіть молекулярну формулу вуглеводню.
- 05.05.2017 14:50
- Химия
Ответы и объяснения 1
1,4 0,746
СnH2n+HBr=СnH2n+1Br
х 22,4
х=1,4*22,4/0,746=42
12n+2n=14n
14n=42
n=3
C3H6-пропен
- 06.05.2017 16:12