Визначте формулу вуглеводню, масова частка карбону ,якого становить 85,7%, масова частка гідрогена 14,3%, відносна густина за воднем 14
- 01.07.2017 19:37
- Химия
Ответы и объяснения 1
Mr=D(H2)*2=14*2=28
x:y=W(C)/Ar:W(H)/Ar
x:y=85.7/12:14.3/1
x:y=7.14:14.3
x:y=1:2
(CH2)n=28
14n=28
n=2
C2H4
- 02.07.2017 10:04