Массасы 70 г азот газы (N2) қанша көлем және қанша моль болады
- 15.05.2017 06:59
- Химия
Ответы и объяснения 1
М = 14 ×2 = 28
70 г ÷ 28 г/моль = 2,5 моль
(v)= 2,5 моль
Көлем (V) = Молярлық көлем (V) × v
2,5 моль×22,4 л/моль=56 л
V=56 л
- 16.05.2017 03:17