1.Мөлшері 1,5 моль көміртек (IV) оксидінің массасын табыңдар. Газдың осы мөлшері қалыпты жағдайда қанша көлем алатынын есептеңдер.
2.Массасы 460 г азот (IV) оксиді қалыпты жағдайда қандай көлем алады?
есептеу жолдары
5 м3 метанды CH4 толық жағу үшін қанша көлем оттек газы қажет?
ЕСЕПТЕР ЖОЛДАРМЕН ШЫГАРП БЕРИНДЕРШ ПЛИЗ
- 23.07.2017 19:31
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(CO2)=1,5×44=66г
V(CO2)=1,5×22,4=33,6л
Ж: 66г ; 33,6л
- 24.07.2017 18:40