Визначте молекулярну формулу вуглеводню, масова частка Карбону в якому дорівнює 80% а його густина за воднем - 15.
- 13.08.2018 06:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
D(H2)=15
wC=80%
формулаМ= D(Н2)*М(Н2)=15*2=30 г/моль
w= n*Ar/M, n= w*M/Ar
n(C)=0,8*30/12=2
n(H)=0,2*30/1=6 C2H6- 14.08.2018 09:23