Написати окисно відновну реакцію, визначити окисник та відновник Na + к.HNO3 ->
- 24.07.2018 09:16
- Химия
Ответы и объяснения 2
степени окисления
Na 0
HNO3 +1 +5 -2
NaNO3 +1 +5 -2
N2O +1 -2
H2O +1 -2
Na 0 -1e = Na +1 | 4 | 4 |восстановитель
N +5 +4e = N +1 | | 1 | окислитель
- 25.07.2018 09:08