Обчисліть масу нітратної кислоти, яку можна одержати з натрій нітрату масою 17 г у результаті його взаємодії з концентрованою сульфатною кислотою, якщо масова частка виходу нітратної кислоти становить 96 %
- 10.04.2018 05:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(сполуки) - 17г
w - 96%
знайти:
m(елемента)
розвязання:
m(ел.) = w · m(сполуки)/100
m(ел) = 96 · 17/ 100 = 16.32г
Відповідь: 16.32г
- 11.04.2018 15:50