Обчислити молекулярну масу і знайти масову частку всіх елементів у речовинах.Формула Са(NO3)2
- 10.12.2017 15:49
- Химия
Ответы и объяснения 1
W=n×Ar÷Mr
W(Ca)=(40÷164)×100%=24%
W(N)=(14÷164)×100%=8,5%
W(O)=(3×16÷164)×100%=29%
- 12.12.2017 00:35