Определите количество малекул содержающихся при н.у. в 47,4 л карбон , оксиде CO2
Определите массу данного газа ?
Решение и объясните пожалуйста
- 10.08.2018 11:15
- Химия
Ответы и объяснения 1
дано:
V(CO2)=47,4л
______________
N(CO2)-?
m(CO2)-?
Розв'язок:
1)щоб знайти кількість молекул, нам потрібно знайти кількість речовини СО2 за формулою: n=V/Vm, де Vm=22,4 л/моль
n(CO2)=47,4л/22,4 л/моль=2,1моль
Тепер знайдемо кільксть молекул за формулою: N=Na·n, де Na = 6,02·10²³ моль⁻¹ молекул (атомів)
N(СО2)=6,02·10²³ моль⁻¹ молекул ·2,1 моль=12,7·10²³молекул
2) знаходимо масу карбон(ІV) оксиду за формулою: m=n·M, де молярна маса дорівнюється молекулярній М(СО2)=12+2·16=44г/моль
m(CO2)=2,1 моль·44г/моль=92,4г
- 11.08.2018 03:39