Водний розчин хлориду двохвалентного металічного елементу розділили на дві однакові частини.В першу занурили залізну частинку.В другу кадмієву.Весь метал осів на пластинках.Прицьому маса залізної пластинки збільшилася на 0.1 грам.А кадмієвої зменшилася на 0.6.Визначте формулу хлориду металічного елементу.СРОЧНО
- 11.05.2017 05:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
ECl₂ + Cd = CdCl₂ + E
m(ECl₂)/M(ECl₂)=const
m(ECl₂)/M(ECl₂)=m(Fe)/M(Fe)=m(Cd)/M(Cd)=m(E)/M(E)
m(E)-m(Fe)=0,1
m(E)-m(Cd)=-0,6
m(Fe)=m(E)-0,1
m(Cd)=m(E)+0,6
m(E)/M(E)={m(E)-0,1)/M(Fe)
m(E)/M(E)={m(E)+0,6}/M(Cd)
{m(E)-0,1)/M(Fe)={m(E)+0,6}/M(Cd)
{m(E)-0,1)/55,8={m(E)+0,6}/112,4
m(E)=0,79
m(Fe)=0,69
0,79/M(E)=0,69/56
M(E)=64 Cu
CuCl₂ + Fe = FeCl₂ + Cu
CuCl₂ + Cd = CdCl₂ + Cu
- 12.05.2017 18:11