Визначте масу хлориду натрію, яку потрібно розчинити у воді, щоб добути 100см кубічних розчину з масовою часткою натрій хлорид 20%
- 22.06.2018 13:15
- Химия
Ответы и объяснения 1
V(рас.) = 0.1 л.
w(NaCl) = 20%
------------------------
m(NaCl) = ?
Ответ:
M(Na) = 23 г/моль
V(NaCl) = 0.1 * 0.20 = 0.02 л.
M(NaCl) = 58.5
m(NaCl) = 0.02/22.4 * 58.5 = 0.052 г.
- 23.06.2018 04:16