Обчисліть масову частку кристалізаційної води у магнезії MgSO4 * 7H2O,яку використовують у медицині як жовчогінний засіб.
- 24.05.2017 06:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(MgSO₄·7H₂O) = (24 + 32 + 16 * 4) + (7 * 18) = 246 г/моль
7M(H₂O) = 7 * 18 = 126 г/моль
Рахуємо масову частку води у кристалогідраті
w(H₂O) = 7M(H₂O) / M(MgSO₄·7H₂O) = 126 / 246 = 0.512 або 51.2%
- 25.05.2017 10:51