Обчисліть всі масові частки всіх хімічних елементів у речовинах, формули яких складаються з: 1) Нітрогену (1 група) й Оксигену; 2) Сицилію й Оксигену; 3) Сульфуру (6 група) й Оксигену
Помогите пожалуйста!!!!!
Буду благодарна!!!!
- 14.07.2018 06:09
- Химия
Ответы и объяснения 1
W(N)=28/44=0.64=64%
W(O)=16/44=0.36=36%
Mr(SiO)=28+16=44
W(Si)=28/44=0.64=64%
W(O)=16/44=0.36=36%
Mr(SO3)=32+3*16=80
W(S)=32/80=0.4=40%
W(O)=48/80=0.6=60%
- 15.07.2018 17:46