Вищий оксид елемента що має сполуку з гідрогеном типу RH3 має молекулярну масу 182.Який це елемент?Скільки в ньому нейтронів?
- 01.08.2017 09:19
- Химия
Ответы и объяснения 1
Рахуємо атомну масу елемента (позначимо через х)
2х + 16 * 5 = 182
2х + 80 = 182
2х = 102
х = 51 - це ванадій (V)
Рахуємо кількість нейтронів
N = A - Z = 51 - 23 = 28
- 02.08.2017 21:21