ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ЗАДАЧУ, ПОЖАЛУЙСТА!
Змішати 2 розчини однієї тієї же речовини. Перший 2% масою 40кг, другий 3% масою 10кг. Якою стала масова частка розчиненої речовини після змішування розчинів?
- 05.04.2017 13:38
- Химия
Ответы и объяснения 1
m"(p.p.) = 10000 г*0,03 = 300 г
m(p.p.) = 800 г+300 г = 1100 г
m(розч) = 40000 г + 10000 г = 50000 г
ω(р.р.) = 1100 г/50000 г = 0,022 або 2.2%
- 06.04.2017 19:44