Який об`єм займають за нормальних умов а) 2 моль азоту;б)0,5 моль кисню;в)0,25 моль азоту?
- 03.09.2018 09:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
а) ν(N₂) = 2×22,4 = 44,8 л
б) ν(О₂) = 0,5×22,4 =11,2 л
в) ν(N₂) = 0,25 ×22,4 = 5,6 л
- 04.09.2018 11:59