Обчисліть масову частку речовини в розчини якщо для для приготування взяли 25 г соли и 175 г води?
- 09.07.2018 13:49
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(р-ра) = 25+175=200 (г)
W=m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 25/200*100% = 12.5 %
- 01.01.1970 00:00