Даю 99 баллов. Обчисліть густина газу за воднем газової суміші, що містить 100мл азоту, 300 мл кисню та 400 мл карбон діоксиду. Виміри об'ємів проводились за однакових умов. Особенно не понимаю - что делать с 100мл,300мл и 400мл?!
- 01.09.2017 04:50
- Химия
Ответы и объяснения 2
v(O₂)=0,3 л
v(CO₂)=0,4 л
v₀=22,4 л/моль
n(N₂)=v(N₂)/v₀
m(N₂)=M(N₂)v(N₂)/v₀
n(O₂)=v(O₂)/v₀
m(O₂)=M(O₂)v(O₂)/v₀
n(CO₂)=v(CO₂)/v₀
m(CO₂)=M(CO₂)v(CO₂)/v₀
m=m(N₂)+m(O₂)+m(CO₂)=(M(N₂)v(N₂)+M(O₂)v(O₂)+M(CO₂)v(CO₂))/v₀
w(O₂)=m(O₂)/m
w(O₂)=M(O₂)v(O₂)/{M(N₂)v(N₂)+M(O₂)v(O₂)+M(CO₂)v(CO₂)}
w(O₂)=32*0,3/30=0,32
w(CO₂)=m(CO₂)/m
w(CO₂)=M(CO₂)v(CO₂)/{M(N₂)v(N₂)+M(O₂)v(O₂)+M(CO₂)v(CO₂)}
w(CO₂)=44*0,4/30=0,587
w(N₂)=1-w(O₂)-w(CO₂)
w(N₂)=0,093
M=M(N₂)w(N₂)+M(O₂)w(O₂)+M(CO₂)w(CO₂)
D=M/M(H₂)={M(N₂)w(N₂)+M(O₂)w(O₂)+M(CO₂)w(CO₂)}/M(H₂)
D={28*0,093+32*0,32+44*0,587}/2=19,336
- 03.09.2017 23:39