Визначте масу осаду який утворився при взаємодії солей ферума з 10 % розчином NaOH масою 800 г.
- 01.01.2018 17:09
- Химия
Ответы и объяснения 1
49 г х г
H2SO4 + Ba(OH)2 = 2H2O + BaSO4 стрілка вниз
98 г 233 г
При взаємодії 98 г сульфатної кислоти утворюється 233 г солі(осаду),а
при -- \\ -- 49 г____________________________х г, звідки
х=49*233/98=116,5 г
Відповідь: маса осаду при взаємодії 49 г сульфатної кислоти з барій гідроксидом становить 116,5 г
- 02.01.2018 19:51