20 баллов. Задача по химии 8 кл
Масова частка калію в сполуці с фосфором 'W(K)' =79,05%
Виведіть формули сполуки
Kx Py-?
- 19.12.2017 20:36
- Химия
Ответы и объяснения 1
w(P)=1-w(K)
w(P)=0,2095
М(К)=39 г/моль
М(Р)=31 г/моль
M(KxPy)=39x+31y
w(K)=39x/(39x+31y)
w(P)=31y/(39x+31y)
39x/(39x+31y)=0,7905
31y/(39x+31y)=0,2095
x=3
y=1
K₃P фосфід калію
- 20.12.2017 22:56