Помогите, мне срочно надо, пожалуйста)
обчисліть та позначте масову частку нітратної кислоти в розчині утвореному доливанням води оюємом 60 мл до розчина масою 140 г з масовою часткою 0.4
- 16.10.2017 18:28
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(H2O) = 60 мл*1 г/мл = 60 г
m'(p.HNO3) =140 г + 60 г = 200 г
ω'(HNO3) = 56 г/200 г = 0,28 або 28%
Відповідь: 28%
- 17.10.2017 08:07