Обчисліть кількість речовини та масу солі , що утвориться в результаті взаємодії алюмінію масою 8,1 грама із надлишком хлоридної кислоти
- 25.07.2017 14:39
- Химия
Ответы и объяснения 1
1) Мол.маса АL = 27*2=54 г/моль
Мол.маса солі АLCL3 = 27+35,5*3=133,5*2=267 г/моль
Знайдемо масу солі
8,1г - х г
54г - 267 г
х= 8,1*267/54=40г
Маса солі 40г
Знайдемо кіл.реч-ни
8,1г - х моль
54г - 2 моль
х=8,1*2/54=0,3 моль
Кіл.р-ни 0,3 моль
- 26.07.2017 11:43