Яка масова частка алюміній хлориду в розчині, якщо в 190 г води розчинили 10 г солі?
- 16.04.2018 14:14
- Химия
Ответы и объяснения 2
m(H2O) = 190 r
m(AlCl3) = 10 г
Знайти:
ω(AlCl3)-?
Знаходимо масу розчину солі:
m(p. AlCl3) = m(H2O)+m(AlCl3) = 190 г + 10 г = 200 г
Знаходимо масову частку солі в розчині:
ω(AlCl3) = 10 г/200 г = 0,05 або 5%
Відповідь: 5%
- 18.04.2018 00:48