У склянці міститься 1 моль води. Обчисліть число молекул води у склянці.
- 09.07.2018 02:30
- Химия
Ответы и объяснения 1
N=Na * n, где Na - число Авогадро = 6.02*10^23 (молекул/моль)
N=6.02*10^23 * 1 = 6.02*10^23 (молекул)
- 01.01.1970 00:00