Задание по химии: Цю речовину ще у 19 столітті китайці використовували для виготовлення пороху. У складі сполуки один атом Калію, один атом Нітрогену та три атоми Оксигену. Запишіть формулу сполуки, визначте ступені окиснення кожного елемента. Обчисліть масову частку Оксигену в ній.
- 27.11.2017 19:50
- Химия
Ответы и объяснения 1
K⁺¹N⁺⁵O₃⁻² (+1) + (+5) + 3*(-2) = 0
M(KNO₃)=101 г/моль
M(O)=16 г/моль
w(O)=3M(O)/M(KNO₃)
w(O)=3*16/101=0,475 (47,5%)
- 28.11.2017 17:21