Калій гідроксид масою 20г розчинили у воді об'єром 140мл.Обчисліть масову частку калій гідроксид в розчину.
- 16.09.2017 08:57
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(розч КОН) = m(KOH)+m(H2O) = 20 г + 140 г = 160 г
ω(КОН) = m(KOH)/m(розч КОН) = 20 г/160 г = 0,125 або 12,5%
- 17.09.2017 03:54