Калій гідроксид масою 20 г розчинили у воді об'ємом 140 мл. Обчисліть масову частку калій гідроксиду в розчині
- 10.04.2018 12:45
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(розч КОН) = m(KOH)+m(H2O) = 20 г + 140 г = 160 г
ω(КОН) = m(KOH)/m(розч КОН) = 20 г/160 г = 0,125 або 12,5%
- 11.04.2018 03:25