Натрій нітрат масою 30 грам розчинили у воді масою 170 грам. Знайти W. Допоможіть, будь ласка!
- 09.09.2018 18:56
- Химия
Ответы и объяснения 2
m(H₂O)=170 г
маса розчину:
m(p)=m(NaNO₃)+m(H₂O)
масова частка солі:
w=m(NaNO₃)/m(p)=m(NaNO₃)/{m(NaNO₃)+m(H₂O)}
w=30/(30+170)=0,15 (15%)
- 01.01.1970 00:00
m(NaNO3) = 30 r
m(H2O) = 170 r
ω(NaNO3)-?
m(розч.NaNO3)=m(NaNO3)+m(H2O) = 30 г + 170 г = 200 г
ω(NaNO3) = m(NaNO3)/m(розч.NaNO3) = 30 г/200 г =0,15 або 15%
Відповідь: 15%
- 01.01.1970 00:00