На нейтралізацію 10.5 г HNO3 знадобилося 25г (OH металу) знайдіть Em(OH)металу
- 23.07.2017 05:58
- Химия
Ответы и объяснения 2
m(HNO3) = 10.5 г
m(MeOH) = 25 г
-----------------------
MeOH - ?
10.5г 25г
HNO3 + MeOH = MeNO3 + H2O
63г Xг
X = 25×63÷10.5 = 150г
m(Me) = 150г - 17г = 133г
Me - Cs (цезий)
Ответ: CsOH
- 24.07.2017 22:25
m(NHO3) = 10.5 g
m(MeOH)=25 g
------------------------
Me-?
10.5 25
HNO3+MeOH-->MeNO3+H2O M(HNO3)=63 g/mol ,M(MeOH) =(x+17)g/mol
63 X+17
10.5 / 63 = 25 / (X+17)
X+17 = 63*25 / 10.5
X+17 = 150
X=133 -- Cs Цезий
HNO3+CsOH-->CsNO3+H2O
ответ цезий
- 25.07.2017 08:38