У результаті спалювання 22 г вуглеводню отримали 36 г водяної пари. Визначте формулу речовини.
- 07.02.2018 00:41
- Химия
Ответы и объяснения 2
m(H) = (36 * 4) / 36 = 4 г
m(C) = 22 - 4 = 18 г
C:H = (18 / 12) : 4 = 1,5 : 4 (умножим на 2) = 3 : 8
C3H8 - пропан
Ответ: C3H8
- 07.02.2018 14:52
m(BB)=22 r
m(H2O)=36 r
Визначити
формулу-?
n(H2O) = 36 г/18 г/моль = 2 моль
n(H)=2n(H2O)
n(H) = 2*2 моль = 4 моль
m(H) = 4 моль*1 г/моль = 4 г
m(C) = 22 г - 4 г = 18 г
n(C) = 18 г/12 г/моль = 1,5 моль
С:Н = 1,5:4 = 3:8
Формула С3Н8
Відповідь: С3Н8 - пропан
- 08.02.2018 21:37