Визначити формулу сполукы якій маси елементів знаходяться у співвідношенні m(Cu):m(S)=2:1.
- 05.10.2017 14:34
- Химия
Ответы и объяснения 2
Співвідношення кількостей речовин елементів у сполуці = співвідношенню їх індексів
Рахуємо кількість речовини міді
n = m / M = 2 / 64 = 0.03125 моль
Рахуємо кількість речовини сірки
n = m / M = 1 / 32 = 0.03125 моль
Складаємо співвідношення
n(Cu) : n(S) = 0.03125 : 0.03125 = 1 : 1
Отже, найпростіша формула - CuS
- 07.10.2017 23:03