Обчисліть масу води,що містить в склянці лимонаду масою 200г,у якому масова частка цукру10%.
- 19.02.2018 07:34
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(H2O)=ω(H2O)*m(р-ра)=0,9*200=180 г
- 20.02.2018 19:14