Визначити молекулярну формулу вуглеводню який містить 85,7 % карбону і 14,3 % гідрогену відносна густина за воднем 14
- 16.04.2018 20:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
ω(С) = 85,7%
ω(Н) = 14,3%
D(H2) = 14
Найти:
СхНу-?
M(CxHy) = 14 * 2 г/моль = 28 г/моль
m(C) = 28 г*0,857 = 24 г
n(C) = m/M = 24 г/12 г/моль = 2 моль
m(H) = 28 г*0,143 = 4 г
n(H) = 4 г/1 г/моль = 4 моль
Формула С2Н4 или Н2С=СН2 - етен, або етілен
Відповідь: С2Н4
- 17.04.2018 15:04