Який обєм карбон(4)оксиду необхідний для добування 180 глюкози в реакції фотосинтезу
- 24.10.2017 06:45
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(CO2)=6*n(C6H12O6)=6*m(C6H12O6)/M(C6H12O6)=6*180/180=6 моль
V(CO2)=n(CO2)*Vм=6*22,4=134,4 л
- 25.10.2017 16:49