Скільки тепла виділяеться при згоранні 100л метану( Н= -891,2 кДж)?
- 14.07.2017 18:54
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(CH4)=V(CH4)/Vм=100/22,4=4,464 моль
Q(сумм)=n(CH4)*Q(для одного моля)=4,464*891,2=3978,3 кДж
- 15.07.2017 23:49