У 10%-й розчин солі масою 450 г досипали 30 г солі. Знайдіть відсотковий уміст солі в новому розчині.
- 15.08.2018 15:20
- Химия
Ответы и объяснения 1
х г - 10%
450*10:100=45 г соли - в растворе
45+30=75 г соли - стало
5% - 45 гх % - 75 гх=10*75:45х=16,6 % соли
- 16.08.2018 11:27