У воді масою 110г розчинили сіль масою 15г.Масова частка солі в розчині дорівнює?
- 24.07.2018 03:49
- Химия
Ответы и объяснения 2
2) решаем по формуле: W%=mв-ва/mр-ра*100%
W%=15/125*100%=12%
- 25.07.2018 01:06