Під час розкладу гідроксиду трьохвалентного металу отримали 5,4 г води та 10,2 г оксиду металу. Визначте метал.
- 05.06.2018 21:37
- Химия
Ответы и объяснения 1
10,2 г 5,4 г
2Ме(ОН)3 = Ме2О3 + 3Н2О
2х+48 54 г
10,2:(2х+48)=5,4:54
10,2:(2х+48)=0,1
2х+48=10,2:0,1
2х+48=102
х=27
За Періодичною системою хімічних елементів знаходимо, що цей метал - Алюміній.
Відрповідь: Al
- 06.06.2018 10:53